Strona główna

Zapisy ruszają już 2 stycznia o godzinie 14:00

Zapisy na nową odsłonę najweselszego biegu w Polsce ruszają 2 stycznia o godzinie 14:00 na Slotmarket.pl. W poprzednich edycjach pakiety rozchodziły się w bardzo szybkim tempie, warto więc zapisać sobie tę datę w kalendarzu!

Bieg Dookoła ZOO

Do udziału zapraszamy zarówno dorosłych, jak i dzieci.

27 kwietnia 2019 roku w Warszawie na dorosłych biegaczy czekać będą dwie trasy: 5 i 10 km.

W pakiecie startowym na uczestników biegu na dystansie 5 i 10 kilometrów przygotowano między innymi koszulkę, medal ze zwierzęcym motywem i bezpłatne wejście na teren warszawskiego zoo w dniu imprezy.

Cena pakietu startowego na obu dystansach wynosić będzie 100 złotych. Wzorem lat ubiegłych, część opłaty startowej zostanie przeznaczona na wsparcie dla Fundacji Panda prowadzonej przez Warszawski Ogród Zoologiczny.

Na biegaczy czeka łącznie 5000 pakietów.

- Kilka lat temu zapisy na Bieg Dookoła ZOO urosły do rangi legendy: miejsca wyprzedawały się w dosłownie kwadrans. Dlatego postanowiliśmy, że jeśli wrócimy do organizacji tej imprezy, na pewno zwiększymy limit dostępnych pakietów startowych - mówi dyrektor zawodów, Dariusz Pawelec z agencji Sport Evolution. – Tak się też stało. Do dyspozycji uczestników w tym roku mamy aż 5 000 miejsc na obu dystansach oraz 500 miejsc w biegach dziecięcych.

W Biegu Dookoła ZOO nie może zabraknąć atrakcji dla najmłodszych. Dzieci będą miały okazję pobiec w Biegu Hipopotama, Biegu Żółwia, Biegu Krokodyla, Biegu Żyrafy i Biegu Strusia, czyli w imprezie KIDS RUN!

Opłata startowa KIDS RUN wynosi 30 złotych.

Będzie kolorowo, będzie radośnie. Bieg Dookoła ZOO to świetna okazja do spędzenia dnia z rodziną i przyjaciółmi. Szykuje się sporo atrakcji i piknik rodzinny, który towarzyszyć będzie biegom!

Mamy nadzieję, że będzie to wesoła, kolorowa i bardzo rodzinna impreza, w której liczy się przede wszystkim przyjazna atmosfera i dobra zabawa, zaś sportowa rywalizacja w tym dniu zejdzie na dalszy plan. To ma być najweselszy bieg w Polscemówi dyrektor imprezy.

Rejestracja na bieg dla dorosłych i dla dzieci rozpocznie się 2 stycznia 2019 roku o godzinie 14:00 na platformie SlotMarket.pl

Partnerzy

Partnerzy
Patroni medialni
Organizatorzy