Strona główna

Decathlon partnerem technicznym Biegu Dookoła ZOO

Decathlon został partnerem technicznym Biegu Dookoła ZOO, który odbędzie się 27 kwietnia w Warszawie.  W ramach współpracy Decathlon zorganizuje także piknik rodzinny w Parku Praskim, a ponadto przeprowadzi akcję promocyjną imprezy w wybranych sklepach sieci w Warszawie.

Współpraca organizatorów Biegu Dookoła ZOO przyniesie szereg korzyści dla biegaczy.

Wszyscy uczestnicy w pakiecie startowym znajdą techniczną koszulkę Kalenji z oryginalnym nadrukiemmówi Ewa Paciorek, rzecznik prasowy imprezy. - Produkty Decathlon, także te z limitowanej serii przygotowanej specjalnie na Bieg Dookoła ZOO, będą również dostępne w sklepie z pamiątkami i gadżetami. Warto przy tej okazji zaznaczyć, że 5% z utargu zostanie przekazane na Fundację PANDA, działającą przy Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym. Co więcej, część opłaty startowej od każdego uczestnika trafi także na wsparcie działalności ZOO. W tym roku zbieramy na binturongi, które przylecą do Warszawy aż z Azji – dodaje.

Bieg dookoła ZOO to jednak nie tylko rywalizacja biegowa, ale także piknik rodzinny w Parku Praskim.

Wspólnie z Decathlon przygotowujemy szereg bezpłatnych atrakcji dla całych rodzin. Będzie dmuchane boisko, strefa testowa do rolek, zjeżdżalnia i trampoliny. Szykujemy też gry i zabawy zręcznościowemówi Michał Drelich, dyrektor zarządzający agencji Sport Evolution.

Nowością będzie także zorganizowanie biura zawodów w sklepach Decathlon. W dniach 23-26 kwietnia odbiór pakietów startowych będzie możliwy nie w jednym, ale w aż czterech wybranych sklepach Decathlon na terenie Warszawy: Decathlon Reduta, Decathlon Ostrobramska, Decathlon Bemowo oraz Decathlon Piaseczno.

Specjalnie oznaczone punkty odbioru pakietów startowych będą ustawione przy wejściu do sklepów. Pakiet będzie można odebrać w wybranym sklepie w godzinach 15:00 – 21:00mówi Michał Drelich.  - W tych dniach, we wspomnianych Decathlonach będzie też możliwe zapisanie się na zawody, ponieważ rejestracja online zamyka się 21 kwietnia. Odbiór pakietów w dniu biegu będzie możliwy tylko przez biegaczy spoza Warszawydodaje.

Zapisy do biegu prowadzone są na platformie SlotMarket.pl - ZAPISZ SIĘ

Partnerzy

Partnerzy
Patroni medialni
Organizatorzy